Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Zakład Usług Komunalnych w Trzebielinie
System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Klauzula informacyjna

 

 

 

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informuję o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych, niniejszym informujemy, że:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych, jest Zakład Usług Komunalnych w Trzebielinie z siedzibą w Trzebielinie ul. Pomorska 75, 77-235. Może Pani/Pan skontaktować się z nami pisząc na adres: ul. Pomorska 75, 77-235 Trzebielino lub drogą elektroniczną na adres skrzynki e-mail zuk.trzebielino@interia.pl

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w związku z zadaniami i obowiązkami nałożonymi na Zakład Usług Komunalnych w Trzebielinie przez organy zwierzchnie i nadzorcze oraz działalnością usługową realizowaną przez Zakład Usług Komunalnych w Trzebielinie. Pani/Pana dane osobowe przekazywać będziemy w ramach konieczności do firm obsługujących nas w zakresie usług informatycznych, obsługi prawnej i  realizujących zlecenia na rzecz Zakładu Usług Komunalnych w Trzebielinie oraz innym podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Nie będziemy przekazywać Pani/Pana danych osobowych do państw trzecich.

Okres przechowywania danych.

Będziemy przechowywać Państwa dane przez czas realizacji uprawnień i obowiązków nałożonych na Zakład Usług Komunalnych w Trzebielinie, a następnie - zgodnie z obowiązującą nas Instrukcją kancelaryjną oraz przepisami o archiwizacji dokumentów - przez okres wskazany w jednolitym rzeczowym wykazie akt od końca roku, w którym pozyskaliśmy Państwa dane osobowe.

Zgodnie z RODO przysługuje Państwu:

  • prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;
  • prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych;
  • prawo do usunięcia danych osobowych, w sytuacji, gdy przetwarzanie danych nie następuje w celu wywiązania się z obowiązku wynikającego z przepisu prawa lub w ramach sprawowania władzy publicznej;
  • prawo do ograniczenia przetwarzania danych;
  • prawo do wniesienia skargi do Prezesa UODO (na adres Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa)

W oparciu o Pani/Pana dane osobowe nie będziemy podejmować wobec Pani/Pana zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Justyna Wołczyńska 23-07-2018 10:22:42
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Justyna Wołczyńska 23-07-2018
Ostatnia aktualizacja: Justyna Wołczyńska 12-12-2019 10:12:02